اخبار

نیروی انسانی به عنوان بزرگترین و با ارزش‌ترین دارایی و سرمایه هر سازمانی محسوب می‌شود

نیروی انسانی به عنوان بزرگترین و با ارزش‌ترین دارایی و سرمایه هر سازمانی محسوب می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ؛ طی مراسمی از تلاش های صورت گرفته همکاران در کسب رتبه ممتاز و اول اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شاخص های عمومی و اختصاصی عملکردی سال 94 در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور تقدیر به عمل آمد.

محمد سنجری مدیر کل، نیروی انسانی را به عنوان بزرگترین و با ارزش‌ترین دارایی و سرمایه هر سازمانی خواند و افزود: افزایش بهره‌وری سازمانها و توسعة روزافزون آنها، مستلزم رشد و بهره‌وری کارکنان و نیز تقویت روحیه ی انگیزش در آنان می‌باشد. وی افزود: نقش مدیران در اعمال صحیح و درست بکارگیری، حفظ و ارتقای نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است.


سنجری ضمن اشاره به کسب موفقیت های مجموعه در سطح استانی و ملی گفت: موفقیت سازمانها تا حد زیادی به روحیات، تلاش، انگیزش و رضایت منابع انسانی آنها بستگی دارد. به عبارت دیگر کارآیی و اثربخشی سازمانها با کارآیی و اثربخشی نیروی انسانی آنها وابستگی مستقیمی دارد.

وی پاسخگویی به اقشار زحمتکش کارگری را دارای حساسیت و اهمیت خاص دانست و افزود: گره گشایی از مشکل مردم ، همان اندوخته معنوی زندگی است و همه ما باید شکرگزار این موهبت خداوندی باشیم.

سنجری تقویت روحیه خودکنترلی را در پیشرفت بیش از پیش همکاران موثر خواند و ادامه داد: بهترین ابزار نظارتی همان وجدان و پایبندی به اخلاق است که همیشه همراه انسان بوده و اعمال ما را مورد ارزیابی قرار میدهد.در پایان مراسم با اهداء لوح از تلاش های همکاران قدردانی بعمل آمد.


 


۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید