اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شد

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه ممتاز کشوری شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان؛ این اداره کل در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد در سال 94 ، به عنوان اداره ممتاز معرفی و حائز رتبه اول در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کشور گردید.

محمد سنجری مدیر کل مجموعه کسب این رتبه را مرهون تلاش، جدیت، پشتکار و تعهد همکاران دانست و افزود: تعالی سازمانی، مرهون توجه به رویکرد ارزشمند مشارکت جمعی و نگاه حرفه ای مبتنی بر همگامی و همدلی، التزام به اصل پاسخگویی و شفافیت در اقدامات و عملکردها، دستیابی به یکپارچگی و حس مشترک در جهت ایجاد تغییرات موثر در سازمان، بهبود اعتماد مردمی از طریق آگاه سازی اقشار جامعه از وضعیت عملکرد دستگاه، و نیز انعطاف پذیری لازم در سیاست ها و برنامه ها می باشد.

 سنجری ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته؛ادامه داد:بی شک کارکردها و اقدامات سرشار از شور و نشاط کاری همکاران در بخش ها و حوزه های مختلف، مورد پذیرش درگاه احدیت و قدردانی و قدرشناسی جامعه گرانقدر تلاشگران و کارآفرینان در استان نیز می باشد.

لازم بذکر است اداره کل مذکور با 123 نفر پرسنل در استان و شهرستانهای تابعه در حال فعالیت و خدمت رسانی به جامعه کار و تلاش می باشد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید