اخبار

حضور مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم سالگرد ورود تاریخی امام خمینی(ره) به ایران اسلامی

حضور مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم سالگرد ورود تاریخی  امام خمینی(ره) به ایران اسلامی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: همزمان با نخستین روز از ایام الله دهه فجر، مدیران و کارکنان دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان در مراسم سالگرد ورود تاریخی  امام خمینی(ره) به ایران اسلامی شرکت کردند.

در این مراسم نماینده محترم ولی فقیه حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی با بیان اینکه امروز ملت ایران در آزمایش های بزرگ همچون طلا در کوره گداخته می شوند، گفت: مردم و مسئولان ما پای همه سختی های کشور ایستاده اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیاری از جریانات امروز شاید برای خیلی از افراد تازه است اما برای آن هایی که آشنا به مکتب اهل بیت و قران هستند تازگی ندارد، فرمودند : آمدن امام یک مسئله تازه نیست بلکه در طول تاریخ اسلام آیات و روایات زیادی داریم که آمدن ایشان را نوید داده است.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی  با بیان اینکه مسئله انقلاب در روایات شیعه و سنی شهرت دارد، بیان فرمودند: امام گنجی شافعی محدث بزرگ اهل سنت در کتابی به نام «البیان» روایت می کند: قومی از مشرق زمین ظهور خواهند کرد که در دنیا تحول ایجاد خواهند کرد و بیداری را به جهان منتقل خواهند کرد تا زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) باشند.

نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار فرمودند: در روایت حضرت موسی کاظم (ع) آمده است: مردی از قم قیام خواهد کرد و مردم را به حق دعوت خواهد کرد و آن هایی که طرفدار این انقلاب بشوند همچون پاره های آهن محکم و مستحکم در برابر مشکلات مقاومت خواهند کردند.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران همواره خدمت گذار و پیشرو در علم بوده اند، فرمودند: شما مردم و مسئولان که در این شرایط سخت و پر از نفاق و حیله پای انقلاب ایستادگی کردید منزلت زیادی در نزد خداوند دارید.

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید