اخبار

مراسم تجدید میثاق مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دراستان با نماینده ولی فقیه استان

مراسم تجدید میثاق مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دراستان با نماینده ولی فقیه استان
همزمان با نخستین روز از ایام الله دهه فجر، مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دراستان با حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده محترم ولی فقیه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: همزمان با نخستین روز از ایام الله دهه فجر، مدیران دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دراستان با حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده محترم ولی فقیه دیدار کردند.

مدیران دستگاههای اجرایی صبح امروز با شرکت در مراسم زیارت عاشورا در دفتر نماینده محترم  ولی فقیه به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی تجدید میثاق کردند.حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی حادثه عاشورا را  واقعه بزرگی دانستند که در آن هم اسلام و هم مسلمین آسیب دیدند.

ایشان با بیان اینکه خداوند متعال دستگاه آفرینش را برای انسان آفریده است، اظهار داشتند: همه آنچه که در آفرینش  است برای عبادت حق آفریده شده است.

ایشان فساد جامعه امروز را ناشی از دوری از مکتب اهل بیت(ع)، اسلام و قرآن دانستند و افزودند: امروز دنیا به دو قطب حق و باطل تبدیل شده و اگر حق ضایع شود نسل بشر که محصول تشکیلات خالق است و فاسد می شود.حضرت حجت الاسلام و المسلمین آیت الله سید علیرضا عبادی فرمودند: امروز همه در آزمایش بزرگ الهی قرار داریم و حکومت فاسد غربی و حکومت الهی اسلامی دو نوع حکومت جاری در جهان است که باید ببینیم که در جایگاه خود به کدام حکومت خدمت می کنیم.

۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید