اخبار

فرآیند ارزیابی فضای عمومی دستگاه های اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی آغاز شد

فرآیند ارزیابی فضای عمومی دستگاه های اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ جلسه توجیهی ارزیابی فضای عمومی دستگاه های اجرایی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت متبوع در استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

محمد سنجری سرمایه انسانی جوان و توانمند را یکی از فرصت ها و ظرفیت های این اداره کل در سطح استان دانست و سلامت، صداقت، وجدان کاری، تعهد و دقت در انجام امور را از مهمترین ویژگی تیم کاری در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برشمرد.

وی هدف از ارزیابی را ، احصاء نقاط قوت و ضعف و ارائه راهکار اصلاحی جهت بهبود عملکرد در سازمان،تحرک و پویایی سیستم  و همچنین رشد نسبت به گذشته دانست.

 وی مدیران و مسئولین ارزیابی عملکرد دستگاهها را مدافع عملکرد همکاران دستگاه دانست و خواستار پیگیری و کنترل و نظارت مستمر برنامه های کاری سازمان در بازه های زمانی مشخص و انعکاس بموقع عملکرد به بازرسان اعزامی از دفتر ارزیابی عملکرد وزارت متبوع شد.

سنجری تعهد سازمانی وانعکاس بموقع عملکرد و ارائه مستندات لازم را از مهمترین اقدامات برشمرد و رمز موفقیت را همدلی و هم افزایی دانست و افزود: می بایست با تلاش مضاعف و پیگیری های مستمر شاهد ارتقای رتبه استان در سالجاری باشیم .

انصاری رییس اداره نظارت و بازرسی و سلامت اداری دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع از حضور در استان ابراز خرسندی کرد و افزود: هدف از بازرسی ها تعامل و هم افزایی می باشد؛ اصلاح امور با رویکرد دست گیری و کمک در جهت اصلاح و بهبود عملکرد ها جهت خدمت رسانی بهتر به جامعه هدف از مهمترین دلایل حضور تیم ارزیابی در استان می باشد.

انصاری گفت: در این بازرسی ها سعی خواهد شد حقی از دستگاهی ضایع نشود و عملکرد دستگاه ها با نگاهی کارشناسی مورد نظر قرار خواهد گرفت. وی خواستار همراهی کامل مدیران در فرآیند ارزیابی عملکرد شد و به تبیین حدود انتظارات تیم اعزامی از دستگاه ها پرداخت.

تبیین شاخص ها یکی از اقدامات صورت گرفته در این جلسه بود

 

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید