اخبار

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در پی ضایعه عظیم آتش سوزی ساختمان پلاسکو

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در پی ضایعه عظیم آتش سوزی ساختمان پلاسکو

بنا بر اعلام روابط عمومی اداره کل ؛ محمد سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی طی پیامی مراتب اندوه خود، همکاران و خانواده بزرگ تلاشگران و کارآفرینان استان را از ضایعه عظیم ساختمان پلاسکو و شهادت آتشنشانان این حادثه ابراز داشت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

الَّذِینَ آمَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِندَ اللّهِ

حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در مرکزشهر تهران منجر به شهادت جمعی از آتش نشانان غیور کشورمان که برای نجات جان هموطنان خود، ایثارگرانه پای در میدان گذاشته و از جان گذشتند، موجب تأثر و اندوه فراوان و در عین حال تحسین و تقویت ملت ایران گردید. فاجعه ای تامل برانگیز که روح فداکاری و رشادت آتش نشانان غیور را به هماوردی بزرگ فراخواند.

 بی تردید فداکاری و ایثار آتش نشانان قهرمان که در صحنه های مختلف با شراره های نوع دوستی به مصاف دود و آتش رفته و صحنه های زیبایی از انسانیت را خلق کرده اند در حافظه ملت ایران باقی خواهد ماند. این قشر فداکار و از جان گذشته، با کمترین ادعا، بالاترین مراتب انسانی را به نمایش گذاشته و با نثار جان خود در قبال نجات جان هموطنان 'عمل مجاهدانه' را بار دیگر معنی کردند.

بدینوسیله مراتب تألم و تأسف شدید خود وخانواده بزرگ تعاونگران، کارآفرینان و کارگران استان را از این ضایعه عظیم ابراز داشته و از درگاه خداوند منان برای این قهرمانان رحمت بی کران و برای مجروحان بهبودی و عافیت و برای خانواده این عزیزان صبر و بردباری مسئلت می نمایم.

محمد سنجری

95/11/02

۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید