اخبار

مدیران پرچم داران اصلی تحول سازمانی

مدیران پرچم داران اصلی تحول سازمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ در ادامه سفر دکتر سپهری رییس موسسه کار و تامین اجتماعی نشستی صمیمی با مدیران شورای هماهنگی رفاه و آموزش و پژوهش و اعضای اتاق فکر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزارشد.

دکتر سپهری ضمن تاکید بر پژوهش در دستگاه های اجرایی، به نقش مدیر به عنوان مربی، عنصر آگاهی بخشی از نیاز برای ایجاد تحول در سازمان وهمچنین پشتیبانی و مشارکت در تحول انجام فرآیندها نام برد و افزود: تبدیل سیستم های جزیره ای به سیستم های شبکه ای؛ تبدیل ساختارهای مکانیکی به ارگانیکی در سازمان؛ تبدیل محافظه کاری به خطرپذیری و آینده نگری و تبدیل شیوه های رسمی و غیر منعطف به شیوه های مجازی و منعطف باید در تغییر نقش مدیر سازمان مورد تاکید قرار گیرد.

وی قضاوت مردم در خصوص عملکرد سازمان را موجب تاثیر بر ارزش گذاری مدیریت سازمان دانست و ادامه داد: دستیابی به اهداف سند چشم انداز، توسعه سرمایه های انسانی و اجتماعی، تعامل مداوم با ذینفعان و شرکای اجتماعی در راستای اقتصاد مردمی، تلاش برای بهبود فضای کسب و کار و آینده نگری و آینده پژوهی در فعالیت ها از مهمترین موضوعات نقشه راه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد.

سپهری مدیران را پرچمداران اصلی تحول سازمانی خواند و ایجاد ادبیات مشترک تحول، هویت بخشی در جهت یکپارچگی، توجه به تنوع فرهنگ سازمانی و پیامدهای آن و پرهیز از شتاب زدگی و رعایت آرامش روانی در سازمان را ضروریات ایجاد تحول سازمانی برشمرد.

وی برند فردی مدیران را دارایی نامشهودی خواند که ایجاد ارزش می کند بدون آنکه ارتباطی با سخت افزارها داشته باشد.

رییس موسسه کار و تامین اجتماعی؛ تعالی سازمانی، اجرای بهتر مقررات، استفاده بهتر از امکانات و ابزارها، ارائه روشهای جدید انجام امور و افزایش تعلق و تعهد نسبت به سازمان را از دستاوردهای آموزش و پژوهش در بهبود عملکرد سازمان ها عنوان کرد.

جلسه با ارائه سوالات و پیشنهادات حاضرین خاتمه یافت.۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید