اخبار

نهادینه سازی فرهنگ مطلوب سازمان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان موثر است

نهادینه سازی فرهنگ مطلوب سازمان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان موثر است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ دوره آموزشی فرهنگ سازمانی با تدریس دکتر سپهری رییس موسس کار و تامین اجتماعی و با حضور مدیران و روسای ستادی و کارشناسان برگزار شد.
سپهری بنیانگذاران، مدیران عالی ، همکاران و محیط را از عوامل موثر در فرهنگ سازمان برشمرد و افزود:سبک انجام کارها نیز بر فرهنگ سازمانی تاثیر گذار می باشد و انجام کارسنجی و زمان سنجی در فرایند تسهیل امور و تحول و ارتقای فرهنگ سازمانی نقش اساسی ایفا می کند.
سپهری فرهنگ قوی سازمانی را از فاکتورهای مهم در کسب مزیت های رقابتی خواند و گفت : هماهنگی و هم پوشانی در فرایند مدیریت فرهنگ سازمانی و مدیریت استراتژیک ضروری است.
وی تسهیل گری را از مهمترین وظایف و رسالت های سازمان های دولتی دانست و ادامه داد: مدیران سازمان باید توان کنترل تغییرات فرهنگی در رسیدن به وضعیت مطلوب را مد نظر قرار دهند. همچنین نهادینه سازی فرهنگ مطلوب در سازمان در پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان موثر خواهد بود.
رییس موسسه کار و تامین اجتماعی در بیان ویژگی های سازمان مطلوب گفت: سازمان در ماهیت، اسلامی؛ در نگرش، مردمی؛در ساختار، علمی؛ در رفتار، مشارکت جو و نوآور؛ در عملکرد، پاسخگو به مردم و در نتیجه، بهره ور باشد.
لازم بذکر است دوره آموزشی فرهنگ سازمانی در قالب 6 ساعت آموزشی برای کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برگزار شد.
۲۹ دی ۱۳۹۵ ۲۲:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید