اخبار

پیام وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ضایعه درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پیام وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ضایعه درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

انالله و انا الیه راجعون

 

ارتحال ناگهانی و جانکاه یار دیرین امام خمینی (ره) و رهبری معظم انقلاب، مبارز کم نظیر دوران مبارزات انقلاب اسلامی، فرمانده دوران دفاع مقدس، سیاستمدار توانمند و بادرایت دوران جمهوری اسلامی و دوست و یاور همیشگی کارگران و محرومان که عمر خود را وقف تحقق انقلاب و پیشرفت جمهوری اسلامی نمود باعث تاسف و تالم عمیق همه دلسوزان و وفاداران به انقلاب و ایران زمین گردید.

 

درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی که یاد و نامش یادمانه همه دوستداران انقلاب و نظام است خسرانی عظیم است. او خودسخت کوش بود و برای ایران اسلامی نیز آرزوی آبادانی، رفاه و اقتدار و پیشرفت داشت. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که دارای اندیشه‌ای بزرگ بود، بزرگی و اقتدار را برای ملت ایران از مسیر دینداری عقلانی، سیاست ورزی میانه رو و مشارکت اجتماعی همه ایرانیان در سازندگی این سرزمین طلب می‌کرد. خوب بیاد دارم که اولین تشکل‌های کارگری در ابتدای انقلاب اسلامی با حمایت‌های ویژه ایشان و شهید بهشتی شکل گرفت.

 

اینجانب در گذشت این همراه همیشگی انقلاب، امام و رهبری را به محضر مقام معظم رهبری، تمامی مردم ایران و بیت معظم ایشان تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم حضور احاد مردم در مراسم تشییع آیت الله رفسنجانی جلوه‌ای ماندگار از ارج نهادن به خدمتگزاران و ارزومندان عزت و سربلندی ایران را در تاریخ ثبت کند.

 

 علی ربیعی

 

وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی

۲۰ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید