اخبار

پیوند بین نهاد های دولتی ، مردم و سرمایه های اجتماعی موجب اتخاذ تصمیمات تاثیرگزارخواهد شد

پیوند بین نهاد های دولتی ، مردم و سرمایه های اجتماعی موجب اتخاذ تصمیمات تاثیرگزارخواهد شد

محمد سنجری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دیدار مدیران عضو شورای رفاه استان با بی بی عصمت سرفرازی معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری؛هم افزایی و همگرایی بین دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت متبوع را موجب رسیدگی هرچه بیشتر به اهداف از پیش تعیین شده و رفع مشکلات موجود در حوزه کاری گسترده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان دانست.

سنجری مدیریت در حوزه اقتصادی و منابع انسانی که نیاز امروز جامعه و محور تصمیم گیری های دولت تدبیر و امید می باشد را نیازمند درایت، توان مدیریتی و قدرت ریسک پذیری دانست که بحمدالله در سرکار خانم سرفرازی با توجه به سوابق مدیریتی ایشان در استانهای دیگر وجود دارد.

سنجری ضمن گزارشی مبنی بر معرفی مجموعه کاری دستگاه های اجرایی،  حوزه کاری و جامعه هدف وزارت متبوع را گسترده خواند واز آن به عنوان وزارت منابع انسانی یاد کرد و فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و درمانی کشور را از جمله مباحث مرتبط با هر یک از دستگاه های اجرایی زیرمجموعه عنوان کرد.

در این دیدار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری از حضور موسسات مردم نهاد در جمع خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و همراهی و پیوند جمعی بین آنان ابراز خرسندی کرد و حضور تشکلهای کارگری و کارفرمایی  راموجب اتخاذ تصمیمات کاربردی  و تاثیرگزار در این حوزه  دانست.

سرفرازی ضمن اشاره به تاکید رییس جمهور محترم بر پیوند بین نهاد های دولتی و مردم و سرمایه های اجتماعی در جامعه، ارتباط و پیوند بین دستگاه های اجرایی زیرمجموعه وزارت متبوع با گروه های مردمی در استان را موجب بوجود آمدن ارتباط و اعتماد بین دولت و جامعه هدف دانست. وی همراهی مردم  را در رسیدن به برنامه ها و اهداف مهم وضروری تلقی کرد.۱ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید