اخبار

3500 کارگزار بیمه روستایی و عشایری در کشور فعالیت دارند

3500 کارگزار بیمه روستایی و عشایری در کشور فعالیت دارند
مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر گفت: هم اکنون سه هزار و 500 کارگزار بیمه روستایی و عشایری در کشور فعالیت دارند.
سید مجید موسویانˈ روز سه شنبه در مراسم شکرانه به مناسبت تحقق پوشش همگانی بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر بشرویه که در بیرجند برگزار شد افزود: این کارگزاران رابط بین صندوق بیمه اجتماعی و روستاییان و عشایر هستند.

وی ادامه داد: یکی از حوزه های امنیت، امنیت اجتماعی است که نظام بیمه اجتماعی روستایی و عشایری در این راستا شکل گرفته است.

وی اظهار داشت: امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی در جامعه، امنیت کامل در بعد فردی و اجتماعی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه شرط انجام تعهدات صندوق بیمه اجتماعی روستایی و عشایر، تامین به موقع منابع مالی است گفت: پرداخت نکردن حق بیمه شدگان در موعد مقرر و موکول کردن بیمه در زمان پیری دو تهدید جدی در تحقق این مهم است.

موسویان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن از این حماسه به عنوان یک نعمت بزرگ الهی یاد کرد و گفت: از آنجایی که مردم خود را صاحبان اصلی نظام می دانند برای یاس دشمنان در این راهپیمایی شرکت کردند.

وی اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی تلاش کردند تا حضور مردم را در این راهپیمایی کمرنگ باشد، اما مردم با حضور با شکوه خود پاسخ دندانشکنی به دشمن دادند
۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید