اخبار

برگزاری جلسه ایثار‌گران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

برگزاری جلسه ایثار‌گران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی
جلسه ایثار‌گران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور حجت الاسلام مدائن مشاور وزیر در امور ایثارگران ، مدیرکل بنیاد شهید استان، مشاوراستانداردرامورایثارگران ومدیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از ایثارگران این اداره کل برگزار شد .
  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی  حجت الاسلام مدائن در این جلسه گفت :مشکل اشتغال به تمام اقشار مختلف جامعه اختصاص دارد و در حال حاضر مشکلات بسیاری در زمینه وضعیت اشتغال جامعه ایثارگری وجود دارد

حجت الاسلام مدائن در این جلسه با اشاره اینکه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال گذشته ادغام شده است، اظهار کرد: ایثار‌گران بسیاری در مجموعه این وزارتخانه وجود دارد و رتبه دوم شهدای کشور به شهدای کارگری اختصاص دارد.

وی اضافه کرد: حدود 3 هزار نفر ایثار‌گر در این وزارت‌خانه و زیر‌مجموعه‌های آن وجود دارد و در حال حاضر وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی 11 زیر‌مجموعه دارد. مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور ایثار‌گران با بیان اینکه تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی و بهزیستی از جمله زیر‌مجموعه‌های مستقل این وزارتخانه هستند، تصریح کرد: در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها نیز تعداد ایثار‌گران متغیر است و در تمام ادارات استان‌ها نیز ایثار‌گر وجود دارد و رسیدگی به امور این افراد به عهده دستگاه‌های اجرایی موجود در سطح استان‌ها است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه گفت: مجموعه ایثار‌گری و بسیج به عنوان ارزش‌های اسلام و انقلاب به شمار می‌روند و اقتدار و سربلندی امروز ایران ناشی از رشادت‌ها و دلاوری‌های این افراد در هشت سال دفاع مقدس است.

 وی اضافه کرد: تدابیر و راهبرد‌های به کار گرفته شده از سوی رهبر معظم انقلاب سبب حاکم شدن امنیت و آرامش در سراسر کشور شده است و تمام ملت ایران باید با تمام قوا در راستای تحقق مطالبات رهبری حرکت کنند.

عابدین محمدی با بیان اینکه خدمت کردن به مجموعه خانواده شهدا، جانبازان و ایثار‌گری و بسیجی به نوعی حرکت در مسیر اهداف این افراد در جنگ هشت سال دفاع مقدس است، ادامه داد: تمام این افراد به عنوان خط‌‌ شکنان دفاع از عرصه‌های انقلاب اسلامی ایران هستند.درپایان جلسه به ایثارگران محترم لوح تقدیری اهدا شد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید