اخبار

با حضور استاندار: استخر سرپوشیده کوثر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بیرجند افتتاح شد

با حضور استاندار:  استخر سرپوشیده کوثر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران بیرجند افتتاح شد
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر استخر سرپوشیده کوثر بیرجند با اعتباری بالغ بر 2میلیارد تومان،با حضور استاندارخراسان جنوبی وتنی چند از مدیران استانی و شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندارخراسان جنوبی در مراسم افتتاح این پروژه ورزشی گفت: از ابتدای دولت نهم و دهم تا کنون 87 پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 249 هزار و 791 میلیون ریال در استان مورد بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛قهرمان رشید با اشاره به سرانه فضاهای ورزشی استان اظهار داشت:این میزان قبل از انقلاب اسلامی 22صدم مترمربع بوده که در 91 به 103 سانتی متر مربع رسیده است.

وی افزود: سرانه فضاهای ورزشی سرپوشیده استان از 256 سانتی مترمربع در سال 84 به 1248 سانتی مترمربع در سال 91 رسیده است.

وی ادامه داد: سرانه فضاهای ورزشی روباز استان نیز در سال 84 ، 1581سانتی متر مربع بوده است که در سال 91 این رقم به 3398 سانتی مترمربع افزایش یافته است.

وی به تعداد استخرهای سرپوشیده استان اشاره کرد و افزود:از ابتدای سال 84 تا کنون 6 باب استخر در مرکز استان و 5 باب استخر در شهرستان ها احداث شده این در حالیست که 2باب استخر در مرکز استان و 5 باب استخر در شهرستان ها در حال احداث است.

این گزارش حاکیست، این پروژه عمرانی – ورزشی که از مصوبات سفر سوم هیئت دولت به استان است دارای 2100مترمربع زیربنا و شامل امکاناتی همچون استخر کودکان، سونا،جکوزی،سالن بدنسازی و کافی شاپ می باشد.

گفتنی است، کار ساخت این پروژه از سال گذشته آغاز شده بود.

۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید