اخبار

جلسه هم اندیشی اتحادیه ها و تعاونی ها

جلسه هم اندیشی اتحادیه ها و تعاونی ها
غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در جلسه بررسی چالش ها و مشکلات تعاونی ها گفت:مهم ترین برنامه های حوزه تعاون پیگیری برای صادرات محصولات تعاونی ها ، برند سازی ،توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، برگزاری دوره های آموزشی می باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ جلسه هم اندیشی اتحادیه ها و تعاونی ها با حضور جواد اشرفی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی و حسینی رئیس اتاق تعاون استان برگزار شد.
غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در این دیدار ضمن عرض خدا قوت به تعاونی ها  با اشاره به فعال بودن یک هزار و ۱۴ تعاونی در استان گفت: این تعاونی ها در حوزه های مختلف صنعت، ساختمان، کشاورزی، معدن، تجارت و... فعال هستند که نزدیک به ۱۰ هزار فرصت شغلی هم ایجاد شده است.
به گفته وی در سال جدید نیز ۴ تعاونی راه اندازی و در مرحله تاسیس هستند و به دنبال تحقق رویکردهای تعاونی ها مشابه سال گذشته هستیم.
وی با اشاره به وجود ۱۰۰ تعاونی  بانوان  در خراسان جنوبی افزود:  در این تعاونی ها یک هزار و ۳۸۷ فرصت شغلی ایجاد شده است. 
وی پیگیری برای صادرات محصولات تعاونی ها ، برند سازی ،توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، برگزاری دوره های آموزشی در حوزه تعاون را از مهم ترین برنامه این سازمان در این حوزه بیان کرد و افزود: تعاونی های خیلی خوبی در استان تشکیل شده که امیدواریم با گره گشایی برخی از موانع پیش روی تعاونی تا بتوانیم زمینه ها را برای توسعه اقتصادی آن ها فراهم کنیم. 
 

رسانه جدید

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید