اخبار

جلسه تببین دستورالعمل اجرایی به کار گماری بیکاران از طریق کاریابی ها

جلسه تببین دستورالعمل اجرایی به کار گماری بیکاران از طریق کاریابی ها
جلسه تببین دستورالعمل اجرایی به کار گماری بیکاران از طریق کاریابی ها در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی؛در این جلسه راستگو مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ضمن ارائه آماری از حوزه اشتغال ، از کاریابی ها تحت عنوان بازو های توانمند اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی یاد کرد و بیان داشت :درحال حاضر  تعداد 11 دفتر مشاوره و کاریابی غیر دولتی در سطح استان  فعالیت می نماید که از بین 3023 نفر جویندگان کار ثبت نام شده در سال 1400 تعداد 1321 نفر توسط کاریابی ها به کار گیری شدند.

وی ادامه داد: در راستای تحقق ایجاد یک میلیون و دویست هزار نفر اشتغال جدید در سال 1401 بر اساس اهداف پیش بینی شده در زیست بوم اشتغال کشور و لزوم استفاده از توانمندی و ظرفیت های موجود نزد بازیگران اصلی بازار کار از جمله دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی داخلی  افزایش نقش و جایگاه دفاتر به کار گماری 300 هزار نفر بیکار از طریق کاریابی ها در دستور کار قرار گرفت، که سهمیه استان خراسان جنوبی تعداد 3432 نفر می باشد.

وی خواستار تلاش مضاعف کاریابی ها سطح استان در راستای تحقق سهمیه پیش بینی شده در زمینه اشتغال جدید و بکارگماری افراد جوینده کار شد.  

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید