اخبار

آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرستان سرایان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد

آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرستان سرایان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد

آیین تجلیل از کارگران نمونه شهرستان سرایان و بزرگداشت مقام کار و کارگر با همکاری ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر با حضور مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، فرماندار و معاونین ،مدیران شرکتها و کارگران و خانواده ایشان برگزار گردید .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی ضمن تبریک هفته کارگراظهار داشت با عنایت به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام تولید دانش بنیان اشتغال آفرین نامگذاری شده است باید کارگران زحمتکش ما با همتی والا در راستای شعار سال تلاش کنند تا بتوانیم درتولید موفق باشیم.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی تصریح کرد با همت کارگران پرتلاش است که کارگاههای تولیدی می توانند در اقتصاد ما تحول ایجاد نمایند وباعث توسعه کشور شوند که لازمه آن حمایت کارفرمایان از کارگران است که باید با انگیزه ای که کارفرمایان برای کارگران واحد خود بوجود می آورند بتوانند موجب افزایش
بهره وری شوند.

وی در موضوع پرداخت هوشمند یارانه‌ها نیز گفت: بر این اساس خانواده‌ها برای دریافت یارانه در دهک بندی‌های مشخص قرار می‌گیرند و برای رفع نگرانی خانوارها سامانه‌هایی متمرکز برای ثبت اعتراض فعال خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه هوشمندسازی یارانه‌ها شاخص‌های فقر را بهبود می‌بخشد، افزود: رسیدگی به فقرا و کاهش فاصله طبقاتی راهبرد دولت مردمی در اجرا و اقدام است.

در ادامه صالحی فر مسئول اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سرایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر شهرستان سرایان گفت : یکی از مهمترین عوامل اصلی توسعه و پیشرفت جامعه ، توجه ویژه به کار و تولید است و این مقوله نقش اساسی در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا نموده است و تقویت آن موجب اقتدار ملی و خودباوری ایرانیان فهیم و ولایت مدار می شود .


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید