اخبار

​رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور: کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند

​رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور:   کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از کارگران سراسر کشور فرمودند: کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند و نگذاشتند این اتفاق بیافتد و آنچه که در این زمینه ستون اصلی این خیمه بود، کارگر بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، جمعی از کارگران سراسر کشور صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 
مهم‌ترین محورهای این سخنرانی در ادامه آمده است: 
 
کارگران در صف مقدم مقابله با سیاست دشمن برای از کار انداختن تولید کشور ایستادند و نگذاشتند این اتفاق بیافتد و آنچه که در این زمینه ستون اصلی این خیمه بود کارگر بود.
 
کارگران دوران انقلاب تاکنون نشان دادند که انگیزه‌های ملی آنها در همه‌ی عرصه‌ها انگیزه‌های درخشان و برجسته‌ای است، در همه‌ی عرصه‌ها، یعنی هم در عرصه‌ی نظامی، هم در عرصه‌ اقتصادی، هم در عرصه‌ی سیاسی.
 
در عرصه‌ی نظامی؛ صحنه‌ی نمایان و جلوی چشم، دوران دفاع مقدس است. ما چهارده هزار کارگر شهید داریم، چهارده هزار.
 
 در مورد عرصه‌ی اقتصادی؛ البته از اول انقلاب این سیاست استکبار بود، در این ده،‌ پانزده سال اخیر خیلی روشن سیاست‌شان از کار انداختن تولید کشور بود، سیاست دشمن این بود. همه این تحریم‌ها و این حرف‌ها همه‌ برای این بود که در کشور تولید از کار بیافتد.

 

لازم بذکر است در این دیدار سه نفر از کارگران منتخب کارخانه کویر تایر، سیمان قاین و دان و علوفه شرق از خراسان جنوبی نیز توفیق حضور داشتند.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید