اخبار

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند افتتاح شد

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ؛  بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان بیرجند شب گذشته با حضور ملانوری شمسی استاندار خراسان جنوبی به همراه معاونین،مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، مطیع جهانی عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران، حسینی رئیس اتاق تعاون استان خراسان جنوبی، مدیران اجرایی استان و هیات تجاری از فعالان اقتصادی کشور افغانستان افتتاح شد.

 بیستمین نمایشگاه ساختمان بیرجند در مساحتی بالغ بر ۶هزار متر مربع با حضور ۶۰ مجموعه اقتصادی در صنعت ساختمان از استان های تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد و سیستان و بلوچستان، توسط اتاق تعاون خراسان جنوبی برگزار می شود.

دعوت از هیات‌های تجاری خارجی و داخلی برای بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان از دیگر برنامه‌ریزی‌های این رویداد بوده که می‌تواند تعاملات دو‌جانبه تولید‌کننده و مصرف‌کننده به صورت مستقیم را موجب شود.

با توجه به اهمیت سلامت جامعه و مشارکت‌کنندگان و بازدید‌کنندگان این نمایشگاه ، اتاق تعاون استان با همکاری ستاد ملی کرونا و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تمهیدات لازم را برای رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و طرح غربالگری را با استقرار تیم پزشکی و توزیع ماسک رایگان و مواد ضد عفونی در مبادی ورودی سالن به صورت جدی اجرا میکند.

این نمایشگاه 3 لغایت 6 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان دایر می باشد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۴ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید