اخبار

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد:

ثبت تعداد 8 هزار و 207 اشتغال توسط دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی، در سامانه رصد

ثبت تعداد 8 هزار و 207 اشتغال توسط دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی، در سامانه رصد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تحقق بیش از 72 درصد از تعهد استان در سالجاری برای ثبت اشتغال دستگاه های اجرایی در سامانه رصد خبر داد.

محمدمهدی راستگو مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل در تشریخ خبر گفت: بر اساس تعهد ثبت اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه های اجرایی استان در سامانه رصد؛ ثبت تعداد 11هزار و 361 اشتغال جزو تعهدات استان می باشد که تا کنون 8 هزار و 207 مورد اشتغال معادل 72.3 درصد تعهد پیش بینی شده، توسط دستگاه های اجرایی از جمله بنیاد مسکن، صنعت معدن و تجارت، صندوق کارآفرینی امید، بنیاد شهید و امورایثارگران ، بهزیستی، دانشگاه علوم پزشکی و ... در سامانه رصد ثبت شده است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل افزود: بر اساس تعهدات دستگاه ها، بیشترین تعداد اشتغال تعهد شده جهت ثبت در سامانه رصد، مربوط به شهرستان بیرجند و پس از آن به ترتیب شهرستانهای : طبس، قاینات و نهبندان می باشد.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات اخذ شده از سامانه رصد، تا کنون شهرستانهای بیرجند، طبس، قاینات بیشترین تعداد اشتغال ثبت شده در سامانه مذکور را داشته اند و شهرستان فردوس با 86.6 درصد تعهد، بیشترین میزان تحقق تعهد پیش بینی شده را به خود اختصاص داده است.

وی ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش سایر دستگاه های اجرایی مرتبط، بتوانیم صددر صد تعهدات پیش بینی شده در سامانه رصد به عنوان یکی از شاخص های ارزیابی اشتغال استان را تا پایان سال محقق نماییم.

۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید