اخبار

هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی برگزار شد

هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی برگزار شد.

در این جلسه که با دستور کار بررسی مصوبات سفر رییس سازمان تامین اجتماعی کشور برگزار شد؛ مدیرکل تامین اجتماعی استان به بیان و تشریح 10 مصوبه این سفر پرداخت و در خصوص میزان تحقق و اجرای هر یک از مصوبات گزارشی به جلسه ارائه کرد.

اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: حضور هر یک از مقامات کشوری در استان را غنیمت شمرده و به دنبال معرفی شرایط خاص استان باشیم و با توجه به کم برخورداری، محدودیت ها، دوری از مرکز و مرزی بودن ، خشکسالی های پی درپی و ... خراسان جنوبی که تاثیر مستقیم و غیر مستقیم در وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم داشته ؛ پیگیر منافع جامعه هدف و مردم شریف استان با توجه به ظرفیت های موجود در هر یک از حوزه کاری وزارت متبوع باشیم.

در این جلسه مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در استان به بیان برنامه های پیش بینی شده به مناسبت هفته بسیج و نقطه نظرات خود در خصوص سایر موارد مطرح شده پرداختند.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید