اخبار

بررسی مشکلات شرکت تعاونی حامیان صنوف شهرستان قاین همزمان با هفته تعاون

بررسی مشکلات شرکت تعاونی حامیان صنوف شهرستان قاین همزمان با هفته تعاون

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاینات؛ همزمان با هفته تعاون به منظور بررسی مشکلات  شرکت تعاونی حامیان صنوف شهرستان قاینات جلسه ای با مدیران و اعضای این شرکت تعاونی برگزار شد.

در این جلسه غلامی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاینات ضمن تبریک هفته تعاون ،  با بیان اینکه شهرستان قاینات 127 تعاونی فعال دارد که منجر به اشتغالزایی مستقیم 372 نفر و اشتغال غیر مستقیم 1100 نفر شده است و صادرات تعاونی های شهرستان قریب به یک میلیون دلار در سال گذشته می باشد و از این لحاظ رتبه ای حائز اهمیت در سطح شهرستان و کشور را  دارا می باشد از اقدامات مهم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی می توان به پرداخت 13 میلیارد ریال تسهیلات و 1700 نفر ساعت آموزش رایگان تعاونگران اشاره نمود . غلامی در ادامه  از اعضای حاضر در جلسه خواست با توجه به پیشرفت کند کار ضمن بررسی و رصد مشکلات، تحقق اهداف تعاونی  را تسریع نمایند.

 در این جلسه همکاری اعضا با مدیران تعاونی و عمل به تعهدات اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

سپس جعفرزاده مدیر عامل شرکت تعاونی گزارشی از فعالیت شرکت تعاونی در سال مالی 1399 ارائه نمود و گفت اعضا می بایست نسبت به پرداخت هزینه های ساخت شهرک تعاونی سر تاریخ اقدام نمایند و در صورت عدم پرداخت به موقع پس از دو بار  اخطار کتبی ، برابر قانون اقدام خواهد شد.


رسانه جدید
رسانه جدید

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید