اخبار

بازدید از تعاونی جاجیم بافت هزار گل قهستان به مناسبت هفته تعاون در شهرستان قاینات

بازدید از تعاونی جاجیم بافت هزار گل قهستان به مناسبت هفته تعاون در شهرستان قاینات

همزمان با ششمین روز از هفته تعاون با حضور ریاست اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاینات ، ریاست بانک توسعه تعاون و  کارشناسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی بانوان هزار گل قهستان بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید رضاپور مدیر عامل شرکت تعاونی بانوان هزارگل قهستان بیان کرد این شرکت تعاونی که از سال 1384ثبت شده است تاکنون درجشنواره های تعاونی های برتر مقام های استانی و کشوری کسب نموده است. در حال حاضر در این در این شرکت درحدود 70 نفر نیرو بصورت مستقیم مشغول فعالیت هستند.

رضاپور همچنین با گلایه از وضعیت سامانه هوشمند بخش تعاون ، از عدم تایید اطلاعات تعاونی در سامانه هوشمند بخش تعاون برای ثبت نام در سامانه تعاونی های برتر به دلیل مشکلات سیستمی انتقاد کرد .

سپس به صورت میدانی مراحل تولید جاجیم را توضیح دادند و در ادامه در جلسه ای که در محل کارگاه برگزار شد غلامی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاینات ضمن تبریک هفته تعاون بیان کرد تعاونی جاجیم هزارگل قهستان یکی از تعاونی های موفق در عرضه تولید و اشتغال می باشد که علی رغم شرایط ناشی از ویروس کرونا ، توانسته است موجودیت خود را حفظ کند  که جای تقدیر و تشکر از هیئت مدیره ، مدیرعامل ، اعضای توانمند شرکت تعاونی می باشد.

در ادامه هریک از کارکنان شاغل در شرکت به بیان مشکلات و خواسته های خود پرداختند و در پایان  غلامی ضمن راهنمایی های لازم در خصوص رفع مشکلات  ، موضوع را به کارشناسان مربوطه ارجاع  نمود.

همچنین رییس بانک توسعه تعاون نیز در خصوص پرداخت تسهیلات به تعاونی قول مساعد داد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید