اخبار

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت عید قربان و آغاز دهه ولایت

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت عید قربان و آغاز دهه ولایت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان طی پیامی فرارسیدن روز عرفه، اعیاد سعید قربان تا غدیر و آغاز دهه ولایت را به همه مسلمانان بالاخص جامعه ارزشمند کار و تلاش استان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز عرفه هر ساله نمایش باشکوه وحدت، همدلی و برادری امت اسلامی و عید سعید قربان جلوه‌ای زیبا از یکپارچگی امت اسلامی را به نمایش می گذارد. در این مراسم وحدت بخش، مسلمانان پیام اسلام در دعوت به عدالت، پرهیزگاری، نیکی، پاکی و انسان دوستی را فریاد می‌زنند که حس غرور، امید و اقتدار را در دل هر مسلمانی زنده می‌کنند و آینده‌ای روشن را برای امت اسلامی و جهان بشارت می‌دهند.

عید سعید قربان از بزرگترین اعیاد اسلامی و عید تسلیم شدن در برابر فرمان الهی و اطاعت از دستور پروردگار است. این عید با تمام عظمت و شکوهش ، نماز و عبادتش ، با ذکر و دعایش و همه قربانی ها و صدقاتش ، بستری است‌ برای جاری شدن مفهوم عبودیت و بندگی در دریای حقانیت وجود باریتعالی.

امروز جامعه اسلامی برای خنثی کردن توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان، نیازمند اتحاد، همدلی و یکپارچگی است که ایام مبارکی همچون عید قربان تا عید غدیر می توانند مظهر این وحدت باشد.

اینجانب فرا رسیدن روز عرفه و آغاز دهه ولایت و پس از آن عید غدیر خم، جشن شکوفایی ایمان و یقین را به مسلمانان جهان، همکاران محترم و جامعه ارزشمند و بزرگ کار و تلاش استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 امید است در این ایام خجسته و مبارک با زدودن زنگار معصیت از قلب هایمان و در قربان با قربانی کردن همه نفسانیات و منیّات و تعلقات دنیوی، سر تسلیم در مقابل عزم و اراده الهی فرود آوریم و با اخلاص تمام، در کسب توفیقات الهی موفق و مؤید باشیم. همچنین با یاری خداوند متعال و تلاش های صورت گرفته در کشور و همراهی هموطنان عزیز در آینده ای نزدیک شاهد و نظارگر ریشه کنی ویروس منحوس کرونا باشیم؛ ان شاالله.

غلامرضا اشرفی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

 

۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید