اخبار

انجام بازرسی هدفمند و پلمپ پروژه واحدهای مسکونی متخلف در شهرستان فردوس

انجام بازرسی هدفمند و پلمپ پروژه واحدهای مسکونی متخلف در شهرستان فردوس

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردوس؛ به منظور بررسی وضعیت ایمنی و رعایت آیین نامه های ایمنی  و حفاظت فنی و بهداشت کاردر ساخت واحدهای مسکونی که درصد بالایی از  حوادث ناشی از کار را به خود اختصاص می دهند، بازرسی هدفمند از ساختمان های درحال احداث شهرستان فردوس انجام گردید .

 در این بازرسی ها که از پروژه 88 واحدهای تعاونی و مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)  ومجتمع تجاری شهرداری انجام شد بازرس کار اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به همراه نماینده نظام مهندسی و شهرداری حضورداشتند .

صلاحی بازرس کار اداره فردوس با  اشاره به اینکه در شهرستان بالغ بر 45 درصد حوادث ناشی از کار در سال 99مربوط به کارگاههای ساختمانی است، گفت : اینگونه کارگاههادر اولویت بازرسی ما قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران نما و نصابان داربست های فلزی باید عملیات نصب داربست ها را طبق آیین نامه های مربوطه انجام دهند از پیمانکاران خواست که در ساخت و سازها توجه لازم را به آیین نامه های ایمنی کارگاههای ساختمانی داشته باشند.

 وی گفت : پیمانکاران در صورت عدم توجه به قوانین ، به مقام قضایی معرفی وواحد ساختمانی پلمپ خواهد شد. در این بازدید یک مجتمع تجاری که عملیات گودبرداری نا ایمن انجام داده بود با همکاری دستگاه قضایی و کلانتری پلمپ گردید .


رسانه جدید
رسانه جدید

۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید