اخبار

جلسه صمیمی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی با کارکنان معاونت اداره کل و اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان طبس

جلسه صمیمی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی با کارکنان معاونت اداره کل و اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان طبس

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طبس؛

در جلسه ای که با حضور غلامرضا اشرفی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی، مسئول حراست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی و کارکنان معاونت اداره کل و اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان طبس در محل آن معاونت برگزار گردید؛ مدیر کل به بیان مسائل و موضوعات مهم هر حوزه کاری پرداخت و ضمن تشکر از کلیه پرسنل به جهت تحقق اهداف اداره کل در سال گذشته از کارکنان خواست تا در جهت تحقق صد درصدی منشور کاری سالجاری اقدام نموده و گزارش کاری خود را بصورت مرتب به اداره کل متبوع ارسال نمایند.

 همچنین اشرفی بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع تاکید کرده و از مدیریت اداره طبس خواست تا در جهت پیگیری معوقات کارگری تلاش بیشتری نمایند تا موضوع در واحدهای مربوطه برطرف گردد.

در ادامه مسئول محترم حراست اداره کل به بیان موضوعات گوناگون ازجمله تخلیه تلفنی، کلاهبرداری از طریق فضای مجازی و... پرداخت و از کارکنان خواست تا توجه خاصی به این موضوعات داشته و هر گونه موردی در این زمینه را به حراست اعلام نمایند.

در ادامه جلسه نیز کارکنان اداره طبس به بیان موضوعات و پیشنهادات مختلف پرداختند که از سوی مدیر کل قول پیگیری در این زمینه داده شد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید