اخبار

برگزاری ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر

برگزاری ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛ ورزش صبحگاهی با حضور نمایندگان جامعه کار و تلاش استان و جمعی از کارکنان دستگاه های اجرایی واقع در سایت اداری مرکز استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر، ورزش صبحگاهی ویژه جامعه کار و تلاش و با دعوت از دستگاه های اجرایی واقع در سایت اداری برگزار شد.

سید حسن شریفی مقدم مدیر اجتماعی اداره کل در تشریح این رویداد گفت: ورزش صبحگاهی به صورت نمادین و با هدف تقویت روحیه نشاط و تندرستی در میان جامعه کار و تلاش به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

وی افزود: ورزش و تقویت روحیه نشاط می تواند نقش بسزایی در کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد داشته باشد.

شریفی مقدم ادامه داد: برگزاری این قبیل برنامه ها می تواند نقطه شروعی برای جوانان و همچنین جامعه کارگری در جهت پیشگیری از معظل اعتیاد بوده و به عنوان الگویی موثر جهت پر کردن اوقات فراقت آنان و مصونیت از بسیاری از امراض و بیماری های روحی و جسمی عمل نماید.

شریفی مقدم از برنامه های اداره کل و شهرستانهای تابعه ویژه هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگیری از اعتیاد ، اجرای برنامه های فرهنگی در زمینه معرفی آسیب های سوء مصرف مواد مخدر و پیشگیری از مصرف آن (با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد استانی کرونا) از جمله برنامه هایی است که بمناسبت این هفته ویژه جامعه کار و تلاش استان برگزار می گردد.

در حاشیه مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از برگزاری برنامه "دوشنبه های ورزشی" خبر داد و از جامعه کار و تلاش استان جهت حضور در این برنامه دعوت نمود.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید