اخبار

نوزدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری استان برگزار شد

نوزدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ نوزدهمین جلسه کمیته نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری استان به ریاست مدیر کل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  ضمن ارائه گزارشی در خصوص آخرین وضعیت نظارت بر طرح های اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، با تاکید بر استمرار نظارت و پایش بر طرح‌های بهره‌مندشده از تسهیلات قانون تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، گفت: طرح‌هایی که انحراف داشته‌اند، مورد نظارت و پایش مجدد قرار بگیرند و فرمانداران به عنوان روسای کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری نیز نسبت به ارائه گزارش طرح‌های بازدیدشده، نظارت و پایش دستور مجدانه صادر نموده و گزارش بازدیدها و پایش‌های انجام‌شده را به کمیته استانی ارائه دهند.

در این جلسه ضمن بررسی آخرین وضعیت طرح های دارای انحراف در استان، مصوب شد طرح هایی که مجری آن پس از راه اندازی طرح و عمل به تعهدات کارمند شده اند، بر اساس بند 2-2 شیوه نامه نظارت و نظر کمیته نظارت بر طرح های اشتغال روستایی و عشایری استان، به یکی از اعضای خانواده وی واگذار گردد. بر این اساس عمل به کلیه تعهدات و اجرای همان طرح از مهم ترین موضوعاتی است که توسط کمیته نظارت شهرستان و استان پیگیری خواهد شد.

 


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید