اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد:

تقدیر استاندار خراسان جنوبی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در زمینه اقامه نماز

تقدیر استاندار خراسان جنوبی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در زمینه اقامه نماز
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در زمینه اقامه نماز شایسته تقدیر ویژه با کسب امتیاز 1000 شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ استاندار خراسان جنوبی از فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در زمینه اقامه نماز قدردانی کرد.

غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح این مهم گفت: همه ساله اقدامات دستگاه های اجرایی در زمینه توسعه ، ترویج و اقامه نماز مورد ارزیابی قرار میگیرند. وی افزود:بر اساس نظر هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان مجموعه فعالیت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در زمینه اقامه نماز شایسته تقدیر ویژه با کسب امتیاز 1000 شده است.

در متن تقدیر خطاب استاندار خراسان جنوبی به مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آمده است:

انسان های شایسته و رشد یافته، همیشه و در همه حال در مسیر تکامل زندگی، به خوبی ها و نیکی ها می اندیشند و آن گاه که این حسنات، رنگ و بوی الهی گرفته و در تلاش برای توسعه و ترویج"نماز" باشد، از ارزش و قداست و پاداشی بی حساب برخوردار است.

با عنایت به اینکه بر اساس نظر هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان مجموعه فعالیت های آن اداره کل در زمینه اقامه نماز در سال 1398 شایسته تقدیر ویژه با کسب امتیاز 1000 گردیده است، به پاس اهتمام جنابعالی و همکاران محترم در امر توسعه و ترویج نماز در آن دستگاه اجرایی از شما به عنوان فعال در عرصه نماز تشکر و قدردانی به عمل می آید.

از خداوند متعال دوام توفیقاتتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستارم، امید است تلاش به عمل آمده مرضی خداوند منان قرار گیرد.

حمید ملانوری شمسی

استاندار خراسان جنوبی

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کسب این موفقیت را به همکاران در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرستانهای تابعه تبریک گفت.

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید