اخبار

بازدید اعضای کانون هماهنگی شوراهای کار استان از شوراهای اسلامی کار شهرستان قاینات

بازدید اعضای کانون هماهنگی شوراهای کار استان از شوراهای اسلامی کار شهرستان قاینات

پیرو هماهنگی قبلی ،غلامی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به اتفاق اعضای کانون هماهنگی شوراهای کار استان از شوراهای اسلامی کار شهرستان قاینات دیدار کردند.

در این دیدار که با شوراهای اسلامی کار سهامی زراعی نیم بلوک ،سهامی زراعی خضری،کشتارگاه و کارخانه سیمان قاین دیدار کردند و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات کارگران قرار گرفتند..

غلامی سرپرست اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان قاینات از حضور اعضای محترم کانون در شهرستان تقدیر و تشکر کردو  بر پیگیری حقوق کارگران و احقاق حقوق این قشر تاکید کرد.

در این دیدار ها همچنین اعضای شوراهای اسلامی کار شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده توسط شوراها ارائه نمودند و به  بیان مشکلات حوزه خود پرداختند.

بررسی در خواست مدیر عامل سهامی زراعی نیم بلوک در خصوص پیگیری سرمایه گذاری حق سنوات کارگران جهت سرمایه گذاری در شرکت های بیمه ،  عدم پرداخت کامل حق اولاد به کارگران سهامی زراعی خضری ، عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در برخی از واحد ها ،  مشمول نبودن کشتارگاه  جهت استفاده از مزایای مشاغل سخت وزیان آور ، در خواست همکاری در خصوص مشاغل سخت و زیان آور و همراهی بیشتر تامین اجتماعی در این زمینه ،  عدم امکان بکار گیری کارگران ساختمانی در شرکتهای سهامی زراعی به صورت پاره وقت جهت تخلیه و بارگیری کالاها و درخواست یافتن راه حلی قانونی برای این موضوع ، درخواست تبدیل وضعیت نیروهای تامین نیروی کارخانه سیمان به قرارداد مستقیم با کارخانه از جمله مواردی بود که در این جلسه طرح و بررسی شد.

غلامی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاینات در خصوص پیگیری اموری از قبیل پیگیری  اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در واحدها ، پرداخت حق اولاد و سایر موارد مطروحه قول مساعد داد.

همچنین تقی زاده رییس کانون و کدخدا دبیر کانون نیز ضمن تاکید برحل مشکلات واحدها در در خصوص پیگیری موضوع مشاغل سخت و زیان آور  کشتارگاه  و سایر واحد ها قول مساعد داد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید