اخبار

کسب رتبه اول معاونت اجتماعی و فرهنگی و معاونت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در کشور

کسب رتبه اول معاونت اجتماعی و فرهنگی و معاونت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان استان از کسب رتبه اول خراسان جنوبی در شاخص های معاونت فرهنگی اجتماعی و معاونت روابط کار خبر داد.

غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح خبر گفت: بر اساس دستور مقام عالی وزارت و همکاری معاونت های تابعه در وزارت متبوع و با توجه به اهمیت و جایگاه نظام ارزیابی و سنجش عملکردها در ایجاد انگیزه و روحیه رقابتی و تحرک بین استان ها در جهت تحقق و پیشبرد برنامه ها و اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به منظور افزایش رضایتمندی و خدمات رسانی مطلوب به جامعه هدف؛ ، عملکرد و فعالیت های سال 1399 ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها مورد ارزیابی قرار گرفت.

اشرفی تصریح کرد: بر اساس ارزیابی صورت گرفته و اعلام معاونت امور مجلس، حقوقی و استانهای وزارت متبوع، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با کسب امتیاز 100در شاخص های معاونت اجتماعی رتبه اول و با کسب امتیاز 92 در شاخص های معاونت روابط کار موفق به کسب رتبه اول در کشور شد.

اشرفی در ادامه گزارش همچنین افزود: معاونت اقتصادی با کسب امتیاز 96 از مجموع شاخص ها موفق به کسب رتبه سوم کشور شد. وی افزود: این ارزیابی برای سایر معاونت های تعاون، اشتغال و کارآفرینی و توسعه و مدیریت منابع انسانی نیز صورت پذیرفته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تبریک موفقیت حاصله و امتیازات اخذ شده به همکاران پرتلاش در اداره کل و شهرستانهای تابعه؛ خواستار اهتمام بیش از پیش همکاران در استان شد و گفت: برای کسب موفقیت های آتی بایستی نقاط قوت به طور فزاینده استمرار یافته و نقاط ضعف و نارسایی های موجود شناسایی و به صورت جدی رفع شود تا موجبات رضایتمندی جامعه هدف فراهم گردد.

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید