اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی عنوان کرد:

اتاق فکر؛ بازوی فکری و مطالعاتی در زمینه اهداف علمی و پژوهشی وزارت متبوع است

اتاق فکر؛ بازوی فکری و مطالعاتی در زمینه اهداف علمی و پژوهشی وزارت متبوع است
اولین جلسه اتاق فکر بخش تعاون استان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی؛  اولین  جلسه اتاق فکر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سالجاری با حضور اعضای اتاق فکر  در محل سالن جلسات اتاق تعاون  برگزار شد.

در این جلسه غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون , کار و رفاه اجتماعی استان طی گزارشی از اقدامات اتاق فکر تعاون در سال99 ؛ تعداد پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی انجام شده و هزینه های مربوطه ارائه ؛ از اقدامات صورت گرفته  اتاق فکر استان که منجر به برتری کشوری  طرح تحقیقاتی با عنوان "آینده نگاری کسب وکارهای تعاونی محور خراسان جنوبی " وبرتری  استانی میکروپروژه با عنوان   " آسیب شناسی جذب تسهیلات اشتغالزا توسط تعاونی های استان  " در استان قدردانی کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تشکیل اتاق فکر را در بسیاری از موارد راهگشا دانست و عنوان کرد: بررسی موضوعات در جمع افراد خلاق، اندیشمند و تحصیل کرده منجر به تولید ایده های جدید و خلاقانه خواهد شد.

اشرفی اتاق فکر را بازوی فکری و مطالعاتی در زمینه اهداف علمی و پژوهشی وزارت متبوع دانست و گفت: اتاق فکر می تواند به عنوان پشتوانه فکری، طرح های پژوهشی و علمی را  بررسی و هدایت نماید و یاریگر وزارت متبوع در سرمایه گذاری هدفمند در این بخش باشد.

     علیرضارزم  سرپرست مدیریت  تعاون نیز به بیان اهمیت جایگاه اتاق فکر در توسعه و ترویج فرهنگ تعاون  و خواستار مشارکت و همفکری تمامی اعضاء در ارائه نظرات و پیشنهادات  در بررسی طرح تحقیقاتی و پایان نامه شد.

 در ادامه حسینی رئیس اتاق تعاون استان نیز پیشنهاد  نمود یک هفته قبل از برگزاری جلسه ، فایل طرح های قابل بررسی جهت اظهار نظر در اختیار اعضاء قرار گیرد.

درادامه مجری طرح تحقیقاتی با موضوع  " چالش های رقابت پذیری تعاونی های مصرف " نسبت به دفاع  از طرح اقدام و دانشجوی متقاضی حمایت  پایان نامه دکتری  با موضوع  " تدوین  الگوی بومی سیستم so wfe   با استفاده از تعاونی های اجتماع محور مطالعه موردی " پروژه ترسیب کربن –جنوب خراسان) نیز توضیحاتی در خصوص اهداف ، سوال وفرضیه ها  ارائه نمود. 

 


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید