اخبار

هفته کار و کارگر در شهرستان نهبندان

هفته کار و کارگر در شهرستان نهبندان

بازدید فرماندار و هیأت همراه از کارخانه فرآوری کنسانتره سنگ آهن شهرستان  نهبندان به مناسبت بزرگداشت هفته کار وکارگر

به گزارش روابط عمومی اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهبندان  فرماندار بهمراه تعدادی از روسای ادارات از کارخانه فرآوری کنسانتره سنگ آهن شهرستان  به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر بازدید نمودند .

در جریان این بازدید  ضمن تبریک هفته کار و کارگر  به کارگران شاغل در مجموعه  با اهداء گل  و کارت هدیه از آنها تجلیل و فرماندار شهرستان خواستار تسریع در تکمیل کارخانه جهت ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان گردید.

 

برگزاری مسابقه دارت به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر

مسابقه ورزشی دارت به مناسبت گرامیداشت هفته کاروکارگر با حضور تعدادی از کارگران کارخانه فرآوری کنسانتره سنگ آهن شهرستان در معیت اعضای ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر  برگزار گردید.

 آقای فاضلی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهبندان  هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد فضای نشاط وسرگرمی برای  کارگران   و گرامیداشت هفته کار و کارگر عنوان کرد.

لازم به ذکر است که در پایان مسابقات با اهداء جوایزی از برندگان مسابقات قدردانی شد.

 

احترام به مقام شامخ شهدا ودیدار با  خانواده شهید ای کارگر به مناسبت گرامیداشت  هفته کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهبندان به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون جناب آقای فاضلی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهبندان به همراه فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ، معاون فرماندهی مقاوت بسیج و تعدادی از روسای ادارات با خانواده شهیدان  اباذری و بانویی از شهدای جنگ تحمیلی دیدار نمودند.

 آقای فاضلی در این دیدار ضمن تبریک هفته کارو کارگر از شهدا به عنوان یادگاران هشت سال دفاع مقدس یاد و به این فرمایش مقام معظم رهبری که حفظ یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست اشاره  و افزودند امروز وظیفه همه مسئولین نسبت به خانواده شهدا و ایثار گران سنگین می باشد و همه باید در رفع مشکلات این قشر عزیز تلاش نمایند .در پایان با اهداء لوحی از  خانواده شهداء تقدیر بعمل آمد .


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید