اخبار

هفته کار و کارگر در شهرستان بشرویه

هفته کار و کارگر در شهرستان بشرویه

دیدار تشکل های کارگری شهرستان بشرویه با فرماندار و امام جمعه شهرستان بشرویه بمناسبت هفته کار  وکارگر

بمناسبت هفته کار  وکارگرتشکل های کارگری شهرستان در معیت مسئول تعاون کار  ورفاه اجتماعی شهرستان با فرماندار و امام جمعه شهرستان دیادر کردند در این دیدار آخرین مطالبات کارگری شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و قوا مساعد پیگیری لازم از طریق فرماندار و امام جمعه محترم داده شد ، پیگیری احداث درمانگاه تامین اجتماعی و ساخت سالن ورزشی از اهم درخواست عنوان گردید .

 

دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته کاروکارگرشهرستان بشرویه از واحد های کارگری

بمناسبت هفته کار  وکارگر فرماندار شهرستان بشرویه به همراه امام جمعه شهرستان و اعضای ستاد بزرگداشت هفته کار وکارگرشهرستان از واحد های تولیدی برتر سطح شهرستان بازدید و هفته کار  وکارگر را اهدای لوح سپاس و تقدیم شاخه گل تبریک گفتند.

 

انعقاد تفاهم نامه همکاری بمناسبت هفته کار  وکارگر و بسیج کارگری با اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بشرویه

بمناسبت هفته کار  وکارگر و بسیج کارگری و در راستای خدمات شایسته تر به ایثار گران و خانواده معزز آنان این تفاهم نامه بین تعاون کارورفاه اجتماعی و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه منعقد گردید تشکیل تعاونی های ایثارگران ، ارائه آموزش های لازم به اعضای تعاونی ، مشاوره و حمایت از کارجویان و ارائه خدمات تسهیلاتی از اهم اهداف این تفاهم نامه عنوان گردید .

 

برگزاری دومین جلسه گروه کاری اشتغال شهرستان بشرویه

بمناسبت هفته کار وکارگردومین جلسه گروه کاری اشتغال شهرستان بشرویه برگزار گردید در این جلسه اقدامات دستگاه های حمایتی  وتسهیلاتی پرداختی در راستای توانمند سازی مددجویان توسط مدیران مربوط تشریح گردید. حسن زاده میدانی مسئول تعاون کار  ورفاه اجتماعی بشرویه در این جلسه به ارائه گزارش جذب تسهیلات سال 99 و اشتغالزایی آن پرداخت و از تمامی دستگاههای اجرایی وبانک های عامل در جهت اجرای آن تقدیر و تشکر نمودند.

شفیعی فرماندار بشرویه در این جلسه افزود: سال آتی به احتمال 3 برار تسهیلات جذب شده در سال 99 اعتبار برای حوزه اشتغال در نظر گرفته شود که امدواریم با همکاری بانک ها بتوانیم تسهیلات مربوطه راجذب کنیم.وی همچنین از اداره تعاون کار  ورفاه اجتماعی شهرستان که از لحاظ نظارت بر طرح های اشتغالزایی، رتبه اول را کسب کرده است قدردانی کردند .

ایشان در ادامه افزود بیشتر از 7 میلیارد تومان تسهیلات برای کمیته امداد امام خمینی (ره) بشرویه در حوزه های مختلف در نظر گرفته شده بود که این نهاد موفق به جذب صد در صدی این اعتبارات شد و این اقدام قابل تقدیر است .


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید