اخبار

پیگیری مشکلات تعاونی مسکن کارگران شهرستان قاینات

پیگیری مشکلات تعاونی مسکن کارگران شهرستان قاینات

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی پیرو هماهنگی قبلی جلسه ای با حضور علی اکبر غلامی سرپرست اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان قاین ، رمضانپور رئیس اداره اوقاف شهرستان ، زحمتی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن کارگران شهرستان قاینات به منظور استفاده از ظرفیت های زمنیهای اوقاف برای تعاونی مسکن کارگران شهرستان در محل اداره اوقاف شهرستان قاینات برگزار گردید.

علی اکبر غلامی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قاین به بیان اقدامات انجام شده در حوزه کارگران و همچنین ساماندهی کارگران در قالب شرکت تعاونی مسکن کارگران شهرستان پرداخت و افزود:  با توجه به افزایش سرسام آور قیمت زمین در شهرستان میباست جهت خانه دار شدن این قشر زحمکتش از همه ظرفیتها به خصوص ظرفیت زمینهای اوقاف استفاده شود.
رمضان پور رئیس اداره اوقاف شهرستان قاین ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری در این زمینه ابراز امیداوری کرد از طریق ورود حوزه تعاون به زمینهای اوقاف و ساخت و ساز آنها قبح استفاده از زمین های اوقافی شکسته شود و امکان در آمد زایی برای این زمینها در راستای وصایای موقفین فراهم شود . .

زحمتی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن کارگران شهرستان نیز ضمن اعلام امادگی در زمینه استفاده از زمین های اوقافی و ساخت ساز آنهای بر تلاش شرکت تعاونی مسکن جهت ساخت و ساز واحدها و کمک به قشر کارگر تاکید کرد.

۵ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید