اخبار

پانزدهمین جلسه گروه کاری مشاغل خانگی استان خراسان جنوبی

پانزدهمین جلسه گروه کاری مشاغل خانگی استان خراسان جنوبی
سرپرست مدیریت و کار آفرینی استان خراسان جنوبی گفت:از ابتدای سال جاری تعداد 814 فقره مجوز مشاغل خانگی صادر شده

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ؛ پانزدهمین جلسه گروه کاری مشاغل خانگی استان در سال جاری  با حضور سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و نمایندگان دستگاه‌‌های اجرایی عضو گروه کاری مشاغل خانگی استان در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در این جلسه محمد مهدی راستگو سرپرست مدیریت کارآفرینی و اشتغال بر ضرورت اطلاع رسانی طرح ملی مشاغل خانگی به جامعه هدف توسط دستگاه های اجرایی ، تسریع در جذب اعتبارات مشاغل خانگی سهمیه سال 1399 و هم افزایی بیش از پیش بانک های عامل و دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

در ادامه وی به عملکرد استان در طرح مشاغل خانگی اشاره و اعلام کرد:که از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 814 فقره مجوز مشاغل خانگی صادر که از این تعداد 768 فقره مربوط به متقاضیان مستقل و 46 فقره مربوط به متقاضیان پشتیبان می باشد.

راستگو افزود: سهمیه ابلاغی در استان که به میزان 63000 میلیون ریال می باشد و تاکنون تعداد 53 طرح به مبلغ 38740 میلیون ریال به بانک توسعه تعاون و بانک رفاه کارگران معرفی که به  تعداد 31 طرح به مبلغ 22520 میلیون ریال تاکنون تسهیلات پرداخت شده.

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید