اخبار

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی مسکن ایثارگران نیروهای مسلح خراسان جنوبی

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت تعاونی مسکن ایثارگران نیروهای مسلح خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ، در راستای سیاستهای نظارتی و حمایتی از شرکتهای تعاونی با هدف پیگیری امورات و مسائل تعاونی ها و اعضا ، مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان از شرکت تعاونی مسکن ایثارگران نیروهای مسلح خراسان جنوبی با حضور برخی از اعضا ، هیات مدیره ، مدیر عامل و بازرس بازدید بعمل آورد .

در این بازدید غلامرضا اشرفی ضمن تاکید بر شفاف سازی عملکرد و ارائه گزارش به مجمع عمومی ، بر تکمیل پروژه بقیه الله تا پایان سال جاری و داشتن برنامه زمانبندی برای سایر پروژه ها را عنوان کرد.

مدیر کل کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در ادامه اشاره ای به موفقیت تعاونیهای مسکن استان داشت وگفت: قریب به 17 هزار پروژه مسکن مهر با کیفیت مناسب ، قیمت متعارف و با کمترین حاشیه به اقشار مختلف استان در قالب تعاونی های مسکن واگذار شده است .

سپس وی هدف از انجام این بازدیدها را عرض خداقوت و پیگیری مسائل شرکت تعاونی دانست و اعلام داشت اداره کل آمادگی هرگونه پیگیری و حل و فصل مسائل شرکتهای تعاونی بویژه در مبحث مسکن را از طریق دستگاه های اجرایی سطح استان دارد .۱۶ دی ۱۳۹۹ ۲۳:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید