اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام تبریک مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج
غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با صدور پیامی گرامیداشت هفته بسیج را به تمامی بسیجیان جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به این شرح است:

هفته بسیج بزرگداشت جان فشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است و امروز، بسیج با برخورداری ازظرفیت‌ها و توانایی‌های بزرگ و شخصیت‌های نجیب،نخبه و برجسته درحوزه‌های مختلف توانسته است ازآزمون‌های سخت صداقت و کارآمدی سربلند بیرون آمده و مایه عزت و عظمت کشور و ثبات و ابهت نظام اسلامی گردد.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی ایرانیان است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است:" بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. بسیج، یعنی همین پایگاه‏های مقاومت و همین نیروهای جوان و پرشورانقلابی، بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می‏توان امید دفاع از انقلاب را از آنها داشت. "

 بدون شک فراگیر شدن تفکر بسیجی که همان اخلاص، ایمان به هدف ، بالندگی و رشدآفرینی است در ذهن همه افراد جامعه حرکتی هم سو را به دنبال خواهد داشت و همین تفکر است که فعالیت های اقتصادی، پیشرفت های نظامی، دستاوردهای علمی و...، را ترمیم  و ارتقا داده است.تفکر بسیج، حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبوده و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیجیان نیز در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و ارج نهادن به مقام جانبازان وآزادگان سرافراز فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان دریا دل بویژه بسیجیان جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان تبریک میگویم و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید