اخبار

دیدار سرپرست تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان بیرجندبا هیات اجرایی خانه کارگر استان خراسان جنوبی وشهرستان بیرجند

دیدار سرپرست تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان بیرجندبا هیات اجرایی خانه کارگر استان خراسان جنوبی وشهرستان بیرجند
سرپرست تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان بیرجند به بهانه ۲۹ابان ماه سالروز تصویب قانون کار جمهوری اسلامی ایران ،دیداری با هیات اجرایی خانه کارگر استان خراسان جنوبی وشهرستان بیرجند داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی دراین دیدار  کسایی ، قانون کار جمهوری اسلامی ایران را یکی از مهمترین و موثرترین قوانین عادی کشور دانست که در جهت تعیین ،تامین وتضمین حقوق ،حدود و امتیازات و متقابلا وظایف و تکالیف ،(نیروی کار در کشور ) و در راستای تحقق اهداف بلند نهضت مقدس اسلامی تدوین و تصویب شده است .درادامه اقای قادری دبیر خانه کارگر استان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره مرحوم ابوالقاسم سرحدی زاده،  گزارشی از خدمات و عملکرد این تشکل کارگری پرداخت .در پایان این دیدار مقرر گردید ، در راستای افزایش تعامل و توجه به اصل سه جانبه گرایی ، بازدیدهای مشترکی از واحدهای کارگری شهرستان بیرجند ،انجام گردد .
 قانون کار که پس از قانون اساسی در بالاترین رتبه های اهمیت قرار دارد، سرانجام پس از انتظاری طولانی در 29 آبانماه 1369  به تصویب نهایی رسید.
 با تصویب قانون کار توسط مسئولین  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت شد که در جامعه ما کارکردن یک ارزش و کارگر عنصری ارزشمند و صیانت از حقوق مادی و معنوی او از واجبات است .
۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید