اخبار

بازدید اعضا کمیته ارتقاء ایمنی بخش ساختمان شهرستان فردوس از کارگاههای ساختمانی

بازدید اعضا کمیته  ارتقاء ایمنی بخش ساختمان شهرستان فردوس از کارگاههای ساختمانی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ؛ اعضا کمیته ارتقاء ایمنی بخش ساختمان شهرستان فردوس از کارگاههای ساختمانی بازدید کردند.
صولتی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردوس با اشاره به مسئولیت هایی که مالکان , پیمانکاران و کارفرمایان و ناظرین نظام مهندسی و دستگاههای نظارت کننده در وقوع حوادث ناشی از کار دارند گفت : حدود 80 در صد از حوادث بخش ساختمان مربوط به کارگرانی است که در ارتفاع کار می کنند .
وی گفت : دستگاههای ناظر به طور جدی مبانی ایمنی را به کارگران ساختمانی گوشزد و برای ارتقاء مهارت کارگران در این بخش تلاش نمایند . مهندس صلاحی بازرس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فردوس نیز گفت : در سال گذشته حدود 40 در صد از حوادث ناشی از کار شهرستان فردوس در بخش ساختمان به وقوع پیوسته است . وی ایمنی سازه داربست را در حوادث ناشی از کار مهم ارزیابی کرد و ایجاد جایگاه ایمن کار در ارتفاع و نصب گاردهای حفاظتی بالایی میانی و پاخور را در سازه های داربست و حفاظ گذاری پرتگاهها را در کاهش حوادث ساختمانی موثر دانست . آقای مهندس غلامی رئیس نظام مهندسی ساختمان شهرستان بر استقرار ناظرین مقیم در پروژه های ساختمانی تاکید و خواستار همکاری شهرداری ها بر استقرار مجریان ذیصلاح در شهرستان شد .
۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید