اخبار

تشریح اقدامات حوزه تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل در شش ماهه اول سال جاری

تشریح اقدامات حوزه تشکل های کارگری و کارفرمایی اداره کل در شش ماهه اول سال جاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی غلامرضا اشرفی تشکل های کارگری و کارفرمایی دارای اعتبار استان را در شش ماهه اول 99 ، تعداد 285 تشکل اعلام نمود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی افزود: در کنار توسعه کمی، توسعه کیفی تشکل ها با نگاه ویژه در جهت حفظ و بقای تشکل های موجود، برنامه ریزی در راستای توانمندی اعضا و مسئولان تشکل ها، آشنایی آنها با شکل و ماهیت کار در تشکل ها به‌ منظور نقش آفرینی و ایفای بهتر وظایف محوله از اقدامات این اداره کل بوده که با اهتمام انجام شده است.

غلامرضا اشرفی مهمترین اقدامات انجام شده کیفی سال 99 در راستای توانمندی شرکای اجتماعی را تدوین حیطه مسئولیت شهرستان ها در خصوص چگونگی نظارت بر تشکل ها ی صنفی و تنظیم چک لیست مربوط، بررسی مسائل ومشکلات و چالش های پیش روی تولید و راهکارهای مرتبط در دو بخش صنعت وحرفه با برگزاری جلسات تخصصی با مدیران دستگاه های ذی ربط ،ارائه نظر وپیشنهادهای حوزه تخصصی در شرایط موجود ناشی از کرونا به منظور تسهیل امور و بررسی موضوعات کارگری واحدهای تولیدی با مشارکت تشکل های درون کارگاهی عنوان نمود.

وی برگزاری دوره‌های آموزشی غیر حضوری و الکترونیکی در برنامه کاری سال جاری اداره کل در شرایط حاکم ناشی از بیماری کرونا را به‌عنوان ضرورت در جهت توانمند سازی اعضا و مسئولان تشکل های کارگری وکارفرمایی لازم دانسته و بر استمرار آن تاکید نمود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در پایان انجام درست و به‌ موقع وظایف همچنین تقویت هم‌بستگی بین شرکای اجتماعی (نمایندگان تشکل ها ) در جهت انعکاس به‌ موقع، رفع موانع و حل مسائل و مشکلات تولید را خواستار شد.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید