اخبار

جلسه برنامه ریزی هفته ولایت

جلسه برنامه ریزی هفته ولایت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی،محمد علی نصرآبادی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل در نشست برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت اظهار داشت: عید غدیر، عید کمال دین، اتمام نعمت، وحدت و با هم بودن امت اسلام است و بزرگترین پیام آن، وحدت امت اسلامی حول محور رهبری الهی است.
وی افزود: غدیر به عنوان الگویی مهم معیار زندگی و محور وحدت است و ابعاد این واقعه بزرگ و پیام خطیر آن باید به روشنی برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان تبیین شود.
مدیر پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل در ادامه تصریح کرد: بمنظور برگزاری هرچه باشکوهتر جشن های دهه امامت و ولایت کلیه دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، موظفند برنامه ریزی و زمینه سازی لازم جهت گرامیداشت این اعیاد بزرگ به ویژه عید سعید غدیر خم را از طریق فضاسازی و استفاده از فضای مجازی در جهت رساندن پیام غدیر خم را در دستور کار خود قرار دهند.
نصرآبادی با تاکید بر حفظ تقویت کیفی برنامه ها را خواستار شد و اضافه کرد: فضاسازی در این ایام باید به گونه ای باشد که حس نشاط و شادمانی را به جامعه هدف منتقل کند.
فضا سازی و نصب بنر،اجرای جشن ولایت در مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند،برگزاری مسابقه نقاشی ،مسابقه کتابخوانی، مسابقه پیامکی ،برگزاری مجمع انتخابات رئیس هیأت ورزش کارگری ،دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از سادات و... از جمله مصوبات این جلسه بود.

 

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید