اخبار

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در حمایت از مردم فلسطین:

پیام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در حمایت از مردم فلسطین:

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با صدور پیامی آحاد مردم و بالاخص جامعه شریف و ارزشمند کارگران، کارآفرینان و تعاونگران استان را به منظور کسب فیض حداکثری از بیانات حکیمانه و راهگشای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در قالب برنامه های سراسری و کشوری دعوت کرد.

در متن پیام آمده است:

روز جهانی قدس فرصت ارزنده­ای است که مسلمانان جهان پیشاپیش همه آزادی­خواهان و حق­پرستان در سراسر گیتی، حرکتی امیدبخش را به نمایش گذارند و با صدای بلند و فریاد رسای خود به ملت مظلوم فلسطین اعلام داشته که ما به اطاعت از امام و رهبری تا آزادی کامل فلسطین و قدس شریف در کنار شما ایستاده­ایم و شما را تنها نخواهیم گذاشت.

بدینوسیله خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی هم پیمان با رهبر فرزانه انقلاب و هم نوا با سایر مسلمانان جهان، آزادی قدس شریف را فریاد زده و به حقانیت آزادیخواهان فلسطینی شهادت می دهیم.

اینجانب، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس؛ بر ضرورت رعایت حقوق قانونی مردم فلسطین ‏ در اقصی نقاط گیتی به عنوان نمادی از مقابله با ظلم و اشغالگری و تبعیض نژادی تأکید کرده و با حمایت از فلسطین به نوای فطرت انسانی خویش و فراخوان مقام عظمای ولایت لبیک می گوییم.

غلامرضا اشرفی

رمضان 1441

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید