اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی:

روابط عمومی باید به کنش گری فعال در جامعه تبدیل شود

روابط عمومی باید به کنش گری فعال در جامعه تبدیل شود
نشست هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ صبح امروز نشست هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.

غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ضمن تبریک هفته روابط عمومی به همه فعالان این عرصه گفت: مقام عالی وزارت در نشست با مدیران کل و مدیران روابط عمومی سراسر کشور به مناسبت روز روابط عمومی "تهدیدهراسی"  را یکی از نقاط ضعف روابط عمومی ها دانستند و تشریح کردند در این مدل از رفتار، روابط عمومی ها فقط زمانی به اتفاقات واکنش نشان می دهند که سازمان آنها مورد انتقاد قرار بگیرد. اشرفی اظهار داشت: انتظار مقام عالی وزارت در فعالان حوزه وابط عمومی این است که روابط عمومی به نقش کنش گر فعال به جای واکنش گری منفعل در حوزه کاری تبدیل شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه سخنان خود به  شکل گیری روابط عمومی دو طرفه و گفتگو محور تاکید کرد و گفت: باید به دنبال ارتباط موثر با شرکای اجتماعی و جامعه هدف با تکیه بر نقش برجسته شبکه های اجتماعی باشیم.

اشرفی ایجاد ارتباط دو سویه را موجب همراهی مردم در اجرای برنامه ها دانست و گفت:انتشار اخبار صحیح، به موقع و امید بخش موجب افزایش سرمایه های اجتماعی و اعتماد عمومی در جامعه می شود.

وی بر بکاربردن شیوه های بروز شده در انجام رسالت ها و فعالیت های روابط عمومی تاکید کرد و خواستار اطلاع رسانی دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت فراسازمانی شد.

اشرفی مدیران روابط عمومی را سفیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان اقشار مختلف جامعه و پل ارتباطی میان جامعه هدف و دولت و بالعکس دانست. وی خاطر نشان کرد: فعالیت هوشمندانه روابط عمومی ها در فضای واقعی و مجازی می تواند پوشش دهنده شکاف اطلاعاتی میان جامعه و دولت باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی فعالیت در حوزه روابط عمومی را تلفیقی سودمند از علم، اخلاق و هنر عنوان کرد و افزود: شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه فرصت و ظرفیت خوبی برای هم افزایی، تعامل و همکاری بیش از پیش دستگاه های تابعه وزارت متبوع در استان است.

اشرفی اطلاع رسانی برنامه ها و دستاوردهای وزارت متبوع در حوزه های مختلف را از اولویت های کاری حوزه روابط عمومی برشمرد و افزود: باید موجی از آگاهی بخشی و اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای در اختیار همه دستگاه های تابعه وزارت متبوع در خصوص اقدامات اثر بخش در شرایط فعلی جامعه صورت گیرد.

در پایان با اهدای لوح از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای رفاه استان، از زحمات و تلاشهای همکاران واحد روابط عمومی در دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکر و قدردانی شد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

رسانه جدید

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید