اخبار

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اعلام کرد:

انجام بیش از 600 بازرسی از کارگاههای استان خراسان جنوبی در پی شیوع ویروس کرونا

انجام بیش از 600 بازرسی از کارگاههای استان خراسان جنوبی در پی شیوع ویروس کرونا
بیش از 600 بازرسی از کارگاههای استان خراسان جنوبی در راستای اعمال نظارت به منظور بررسی وضعیت پروتکل های بهداشتی کارگاهها در مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط بازرسان کار انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی اداره کل خراسان جنوبی در راستای نظارت دقیق بر اجرای پروتکل های بهداشتی در کارگاههای این استان و لزوم حفظ و صیانت از نیروی کار بیش از 600 بازرسی از واحدهای صنعتی تولیدی و معدنی استان خراسان جنوبی انجام شده که این امر منجر به صدور بیش از 360 ابلاغیه به کارگاهها شده  است.

در همین راستا مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی اظهار کرد: از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا درسطح کشور؛ بازرسان کار این اداره کل با اولویت دادن واحدهای تولیدی فعال استان اقدام به آگاهی بخشی  به کارگران و کارفرمایان این واحدها در خصوص نحوه مقابله با شیوع و همه گیری بیماری کرونا و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی مرتبط در کارگاهها کردند.

 ابراهیم رضازاده مدیر روابط کار اداره کل افزود: انجام بازدیدهای سرزده و در ساعات مختلف شبانه روز توسط مدیر کل و بازرسان کار استان از واحدهای با حساسیت بالا؛ بیش از 1500مکاتبه با واحدهای صنعتی استان و ابلاغ دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در این زمینه؛  آگاه سازی مسئولین ایمنی و الزام به فعالسازی کمیته های حفاطت فنی و بهداشت کار و تشکیل بیش از 170 جلسه کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار در راستای اتخاذ تصمیمات لازم به منظور پیشگیری از شیوع بیماری، حفاظت پرسنل و کاهش آسیب ها ؛ احصای مسائل و مشکلات بهداشتی و حفاظتی کارگاهها و پیگیری جهت تامین اقلام بهداشتی واحدهای کارگری از مبادی زیربط و ... نیز  از جمله اقدامات شاخص حوزه بازرسی این اداره کل بوده است.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید