اخبار

نقش آفرینی تعاونی های خراسان جنوبی در مبارزه با کرونا

نقش آفرینی تعاونی های خراسان جنوبی در مبارزه با کرونا

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از نقش آفرینی تعاونی های استان با تولید کالای بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.

غلامرضا اشرفی مدیرکل تعاون استان در تشریح این خبر گفت: بخش تعاون مطابق سنوات قبل در کنار سایر بخش های تولیدی کشور در شرایطی که تمام کشور برای مبارزه با ویروس کرونا متحد هستند، نقش آفرینی می کند. وی افزود: در خراسان جنوبی دو شرکت تعاونی سالار سربلند در شهرستان طبس با شماره مجوز 31/4964 و شرکت تعاونی فراگیر سیمرغ در شهرستان نهبندان با شماره مجوز 31/4965 از معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان، فعالیت های تولیدی خود را به تولید ماسک و البسه و اقلام مورد نیاز بهداشتی معطوف کردند و در این زمینه فعالیت می کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: شرکت تعاونی تولیدی سالار سربلند شهرستان طبس با تولید روزانه ی 3000ماسک، 1500گان جراحی، 700لباس سرهمی ایزوله، 1000دست لباس ام آر آی و 1000روبالشتی بیمارستانی و همچنین شرکت تعاونی فراگیر سیمرغ نهبندان نیز با تولید روزانه 700تا 1000عدد ماسک توانسته اند گام موثری در این موضوع بردارند.

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید