اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اعلام کرد:

بهره مندی 2761 طرح از تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در خراسان جنوبی

بهره مندی 2761 طرح از تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از پرداخت بیش از 3205میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان خبر داد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح عملکرد استان در اجرای طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: تا کنون تعداد 3447طرح به مبلغ 5553.4 میلیارد ریال به بانکهای استان جهت بررسی و تایید صلاحیت فنی و اعتباری ارسال شده است که از این تعداد 2780 طرح به مبلغ 3516.5 میلیارد ریال با پیش بینی ایجاد 6447 فرصت شغلی به تصویب رسیده است .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در استان، تعداد 2761 طرح به مبلغ 3205.2میلیارد ریال و پیش بینی 6079فرصت شغلی، موفق به دریافت تسهیلات شده اند .

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: به ترتیب شهرستانهای بیرجند، قاینات  و طبس به ترتیب با 389، 363 و 349 بیشترین تعداد طرح های پرداخت شده تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری را داشته است.

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید