اخبار

دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار شد

دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ دهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی برگزار شد.

دراین جلسه که به میزبانی صندوق کارآفرینی امید استان برگزار شد؛ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به عنوان میهمان ویژه در این جلسه حضور یافت.

 غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای رفاه استان ضمن قدردانی از تعاملات فی ما بین دستگاه های تابعه در اجرای برنامه های مشترک گفت: براساس اعلام مقام عالی وزارت، کمک به مردم خسارت دیده گیلان نیز باید در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

اشرفی بر ترغیب و تشویق کارکنان دستگاه ها توسط مدیران جهت مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود: بی طرفی و حفظ امانت اداری باید در این موضوع مدنظر قرار گیرد و تاکید مقام عالی وزارت نیز بر عدم جانب داری و عدم استفاده از امکانات اداری در حمایت از کاندیدای خاص است.

سرپرست اداره کل و رییس شورای رفاه از اقدامات دستگاه های تابعه وزارت متبوع در طول دهه فجر و گرامیداشت این ایام قدردانی کرد و گفت: در طول دهه مبارک فجر 37 برنامه محوری و 127 برنامه شهرستانی ذیل کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر در استان اجرایی شده است. وی افزود: بیش از 300پروژه توسط دستگاه های عضو کمیته کارگری و کارفرمایی افتتاح و کلنگ زنی شده است.

در این جلسه سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن تشریح طرح یاریگران زندگی گفت: این طرح در راستای کاهش آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد در استان در حال اجرا می باشد و تا کنون کارگاه های متعدد کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد در قالب طرح یاریگران زندگی برای گروه های مختلف و طیف های گسترده برگزار شده است.

حسنی مقدم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نیز در این جلسه از اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاه های اجرایی قدردانی کرد و گفت: در راستای طرح یاریگران زندگی وظایف هر یک از دستگاه ها به تفکیک اعلام شده و نتایج حاصله قابل ارزیابی و قابل استناد خواهد بود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواستار همکاری بانکهای عضو شورای رفاه و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در صیانت از بهبود یافتگان با ایجاد زمینه های اشتغال به کار آنان و بازگشت به جامعه شد. وی این مهم را راهی موثر برای پیشگیری از بازگشت مجدد افراد بهبود یافته به مصرف مواد عنوان کرد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید