اخبار

پیام سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س) و هفته مقام زن

پیام سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه(س) و هفته مقام زن

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی طی پیامی میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته مقام زن و روز مادر را گرامی داشت.

در متن پیام آمده است:

 

بِسمِ الله الرّحمن الرّحیم* انّا اَعطیناکَ الکَوثَر* فَصَلّ لِرَبّکَ وَانحَر* ان شانِئک هُوالاَبتَر

   سالروز میلاد فرخنده بانوی بی همتای خلقت، حضرت فاطمه زهرا(س) فرصتی زیبا برای ستایش مقام ممتاز و رفیع مادران وزنان و تقویت سیره عملی و آموزه های اخلاقی و رفتاری این بزرگ بانوی دو عالم در جامعه است.

برکسی پوشیده نیست که مادران؛ رهبران فکری، اعتقادی و عاطفی جامعه هستند که سرمایه های ارزشمند انسانی را در گنجینه خانواده به بالندگی و شکوفایی می رسانند و مشارکت فعال آنان در حوزه های مختلف حیات اجتماعی و اقتصادی موهبت دیگری است که باید آن را قدر دانست و حرمت گذاشت.

جامعه کار و تلاش کشور افتخار دارد که با حضور زنانی نجیب،فرهیخته، سخت‌کوش و توانمند توانسته است وظیفه خطیر خدمت رسانی خود را به بهترین نحو به انجام رسانده تا درعرصه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... به خوبی بدرخشد.

اینجانب سالروز میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) ، روز مادر و زن و همچنین میلاد حضرت امام خمینی(ره)را به همگان، مادران و زنان فداکار و همه بانوان جامعه کار وتلاش خراسان جنوبی تبریک می گویم و از درگاه احدیت برای آنان سربلندی، عزت و بهروزی مسئلت دارم.

 

غلامرضا اشرفی

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

20جمادی الثانی 1441

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید