اخبار

پنجمین دوره مسابقات ورزش پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور به میزبانی استان خراسان جنوبی هم اکنون در حال برگزاری است

پنجمین دوره مسابقات ورزش پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور به میزبانی استان خراسان جنوبی هم اکنون در حال برگزاری است

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح این خبر گفت: این رویداد ملی در روزهای 16 لغایت 18 بهمن ماه سالجاری با حضور 11تیم از سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: پنجمین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور ، گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان ، با رقابت 120کارگر در رشته های مختلف از قبیل سنگ، کباده، چرخ چمنی، چرخ تیز، میل و ... به صورت انفرادی در 8 وزن مثبت80کیلوگرم و منفی 80کیلوگرم برگزار خواهد شد.

غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در تشریح اهمیت توجه به ورزش گفت:غنی سازی اوقات فراغت جوانان به ویژه ورزش و تحرکات بدنی از راه‌های پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه است چرا که جوانان انرژی نهفته بسیاری دارند که بایستی در مسیر صحیح از این انرژی استفاده کنند. 

وی اظهار داشت: زورخانه محل از خود گذشتگی به معنای واقعی است و ورش باستانی و پهلوانان و ورزشکاران باستانی می توانند جامعه ورزشی را به الگو و رفتار و منش پهلوانی و اسلامی سوق دهند.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات روز پنجشنبه 17 بهمن ماه ساعت 19 در محل زورخانه حضرت ولیعصر(عج) روستای حاجی آباد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار می شود.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید