اخبار

دیدار با نماینده ولی فقیه در شهرستان بیرجند و مراسم سالگرد ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی؛ برنامه های آغازین روز دهه فجر

دیدار با نماینده ولی فقیه در شهرستان بیرجند و مراسم سالگرد ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی؛ برنامه های آغازین روز دهه فجر

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز شنبه در دیدار مسوولان استان خراسان جنوبی که به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد افزود: مسوولان کشور اراده خود را بیش از قبل مصمم کنند که در چله دوم انقلاب باید وارد میدان عمل شده و قانون را پیاده کنیم.

وی اظهار داشت: امروز  به دلیل برخی مسوولان بی‌تفاوت، آرمان‌های انقلاب اسلامی هنوز محقق نشده و در گام دوم باید آرمان‌ها و مضامین انقلاب اسلامی را محقق کنیم.

امام جمعه بیرجند گفت: ما مسوولان باید حواس خود را جمع کنیم و این انقلاب قرار است پالایش کند و بار کسی در این انقلاب به منزل می‌رسد که همراه با تقوا باشد و گرنه رد می‌شود.

وی ادامه داد: در روایات آمده که علم در نجف دچار مشکل و شهری به نام قم مرکز علم می‌شود و حجت بر مردم تمام و از آنجا به همه دنیا می‌‍رود که در قبال آن مخالفت‌های زیادی علیه قم می‌شود و این اتفاق در نزدیکی‌های ظهور رخ می‌دهد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار داشت: اگر ما درست شویم دنیا جرات حرف زدن مقابل ما را پیدا نمی‌کند و امروز مشکل ما از داخل است چون برخی افراد از مفاسد پشتیبانی می‌کنند.

وی افزود: در ادامه روایت آمده کسانی که آبروی اسلام را می‌برند وجود حضرت مهدی (عج) برای آنها عذاب است هرچند او رحمت للعالمین است اما برای سالم‌سازی، جامعه باید تصفیه شود و راه دیگری هم ندارد.

وی گفت: این که امام زمان (عج) برای عده‌ای عذاب می‌شود به این دلیل است که خداوند بر آنها اتمام حجت کرده و چون قم حجت است و مخالفت با حجت، جنگ با خداست و این بخشی از روایات مربوط به آخرالزمان است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ما فتنه نمی‌کنیم اما از فتنه هم نمی‌ترسیم و این فتنه‌ها باید باشد تا افراد تصفیه شوند، کسی نمی‌تواند بر پیامبر (ص) منت بگذارد که مسلمان شده چون خداوند و پیامبر به اسلام ما نیاز ندارند بلکه ما ناقص هستیم و نیاز به کمال داریم.

وی افزود: عارف واصل شیخ محمدعلی شاه آبادی که استاد حضرت امام خمینی (ره) بود به امام فرمود شما رهبر یک انقلاب می‌شوید و وقتی امام راحل در تبعید بود فرزند آقای شاه آبادی به ایشان گفت خوابی دیده‌ام که درختان خرمای خوزستان سوخته است و امام فرمود که پدر شما قبلا به من گفته بود که به زودی انقلابی می‌شود و شما رهبر آن انقلاب می‌شوید بعد هم جنگی پیش می‌آید که در خوزستان است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: امام راحل به فرزند آیت الله شاه آبادی گفتند که پدر شما به من گفته که یکی از فرزندان من در آن جنگ شهید می‌شود و بعد از آن انقلاب اسلامی، پیروز و جنگ هشت ساله توسط صدام و غربی‌ها به ما تحمیل شد.

وی بیان کرد: نخلستان‌های خوزستان به آتش کشیده و فرزند آیت الله شاه آبادی هم در خوزستان شهید شد که اینها معجزه است.

*** حضور در مراسم سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی از دیگر برنامه های امروز بود که سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همراه استاندار و سایر مدیران استانی در این مراسم حضور یافت.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید